Continental WinterContact TS860 S

Oldukça başarılı Continental WinterContact TS850 P‘nin ultra yüksek performanslı kış lastiğinin değiştirilmesi başlatıldı! Continental’in belirtiğine göre. ne yazık ki, 2018 yılının başlarına kadar yeni Continental WinterContact TS860 S‘yi kullanmamız mümkün değil,

 

New Continental WinterContact TS 860 S

*Spor arabaları için yeni kış lastiği ve şu anda yüksek performanslı lüks salonlar

*İstikrarlı bir şekilde güvenliği ve sportif sürüşü göz önünde bulunduran uzman kış lastiği.

Yeni WinterContact TS 860 S ile Continental, dinamik sürüş için tasarlanmış spor ve yüksek güçlü otomobiller için bir kış lastiği sergiliyor. WinterContact TS 860 S, yenileme ve orijinal ekipman pazarında satışa sunulacak ve Continental, otomobil üreticilerine, farklı işleme özelliklerine sahip en üst düzeyde kendi özelleştirilmiş versiyonlarını sunmak istiyor. Yeni lastik, kuru yollarda frenleme mesafeleri ve taşıma açısından en iyi performansın yanı sıra kar üzerindeki taşıma özelliklerini de sunar. Önümüzdeki kış için yeni WinterContact TS 860 S 14 boyutta üretilecek. Kadro 18 ila 21 inç çapları içerecek ve 168 mil hızına kadar onay alacak.

 

Continental, yeni WinterContact TS 860 S ile yüksek performanslı otomobil üreticilerinin ve sürücülerinin farklı ihtiyaçlarına cevap veriyor. Lastik geliştirildiğinde, odağın üzerinde her şeyden önce, kısa fren mesafeleri ve kuru, kar üst sınıf taşıma özelliklerinde hassas işlemler yapıldı. Bu kış uzmanı “frenleme oluk” vasıtasıyla kısa fren mesafelerine ulaşıyor – basamağın ortasından geçen geniş bir oluk, kavrama oluşturmak için geniş bir yüzeye sahip. Sert ve geniş omuz blokları, hassas bir direksiyon tepkisi için maksimum kavrama sağlarken, sırt bloklarındaki pek çok sırt olukları ve çekme yutları, karla iyi bir şekilde birbirine kenetlenmeyi sağlar ve tipik cadde yollarında bile dinamik sürüşe olanak tanır. Yeni sektör için Continental, kışın bile yüksek esneklik sağlayan bir bileşik hazırladı. Orijinal donanım cephesinde Continental, her durumda Audi Sport, BMW M, Mercedes-AMG ve Porsche gibi otomobil üreticilerinin özel ve farklı ihtiyaçlarını karşılamak istiyor.

 

Yanaklarda, , sadece ürün adını ve birçok zorunlu tanımlama işaretini değil, aynı zamanda U-UHP yaz lastiği SportContact 6‘nın stilize edilmiş damalı bayrağını ve diğer kış lastiklerinde görülen tanıdık kar tanesi motifini de bulundurur. Lastik, bu kıştan itibaren piyasaya çıkan tüm onaylanmış kış lastiklerinin taşıması gereken üç pikli dağ kar tanesi simgesi için gerekli testleri geçti. AB Lastik Etiketi‘nde, yeni kış lastiği ıslak kavrama için bir Grup C derecelendirmesi ve şartnameye bağlı olarak yuvarlanma direnci için B, C veya E sınıfı elde edecektir. Gürültü seviyesinde, bu çok sessiz lastik iki siyah çubuk sembolü ile ödüllendirildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*